Nowości  Skype  Porady    
 


Skyper.pl > Seks przez Skype

2007-12-14 Seks przez Skype

W ostatnim czasie niektórzy użytkownicy Skype otrzymują komunikaty jako spam pornograficzny.

Użytkowniczka, która przedstawia się on jako Veronica sexy, po krótkiej dyskusji zaprasza użytkownika do odwiedzenia strony erotycznej SkyperSex.com.

"Seksowna Veronica" kilkakrotnie powtarza, że jej łącze internetowe jest tak wolne, że utrudniania komunikację przez Skype i chciałaby, abyśmy kontynuowali spotkanie na stronach serwisu. Oczywiście rozmowa jest całkowicie nieprzewidywalna i po wejściu na strony serwisu także jesteśmy zaskoczeni jego zawartością ...

SkyperSex.com to strona erotyczna z kamerami internetowymi, tym razem wzbogacony o możliwości Skype, co jak widać po domenie, determinuje sposób promocji serwisu.

Administratorem strony jest Alexandrof Tiberiu z Moskwy, który prowadzi także inne serwisy o podobnej tematyce.

Redakcja skyper.pl zajmuje się właśnie analizą umieszczonych na nich treści... A tak na poważnie, to ciekawe jest czy Skype ma jakiś pomysł jak uchronić swoich nieletnich użytkowników przed tego typu spamami. Mimo, że każdy użytkownik może włączyć opcję, która uniemożliwia skontaktowanie się z nim osób, których nie ma na jego liście kontaktów, nie jest ona automatycznie zaznaczona i z tego powodu rzadko stosowana.

Skyper.pl na serwisach społecznościowych: